Nuevos Tonos De Rock

Nuevos Tonos De Rock 1

Rock n roll jest sposobem na życie, mówi wielu, którzy go uwielbiają.

Rock n roll jest sposobem na życie, mówi wielu, którzy go uwielbiają.

Rock n roll jest sposobem na życie, mówi wielu, którzy go uwielbiają. Jeśli jesteś jednym z nich, będziesz zadowolony z naszych dzwonki New Rock for Android app. Muzyka rockowa jest muzyka miejskich ze szczególnym uwzględnieniem instrumentów muzycznych, takich jak gitara elektryczna rock, bębnów rockowych, trąbkę i potężnym wokalem zespołów rockowych. Od teraz i zawsze można cieszyć się, gdy otrzymasz SMS lub powiadomienia. Rano alarm nie będzie już cudo cię teraz, kiedy masz to fantastyczne rock n dzwonki rolki. Pobierz za darmo i personalizować swoje urządzenie z popularnych gatunków muzycznych, takich jak: klasycznego rocka, heavy metalu i hard rocka.

Będziesz mógł się chwalić wśród znajomych i krewnych z celi, z powodu nowych dzwonków wykonanych przez znanych gwiazd rocka i zespołów rockowych. Ta wielka skała pudła obfituje w słynnych hitów rockowych, które można usłyszeć na jakiejś koncert rockowy, czy jest to może kołysać fest, tak. Jazz, techno, hip hop są również związane z melodii muzyki rockowej. Od teraz nie musisz czekać słynną piosenkę rockową w radiu kamieniu lub rockowej imprezie, ponieważ trzeba będzie je na klawiaturze smartfona. Możesz skorzystać z tej popularnych dzwonków bardzo proste, naciskając przycisk, który chcesz. Można tam znaleźć wiele najnowszych dzwonków. Możesz zmienić je na co dzień, i mają najgorętsze melodie takie jak: metalowe, dźwięków gitarowych melodii pop rocka czy hip hop cały czas. Dzwonki rockowe dźwięki tekst, alarmowe i alarmy, miękkie piosenek rockowych dźwięków są w tej nowej aplikacji. Będziesz miłował dzwonki i wszyscy wokół będą chcesz mieć te śmieszne dzwonki na telefon komórkowy lub tablet. Ta darmowa aplikacja Android jest, aby czerpać przyjemność z największą rock and roll, dla wszystkich fanów rocka, dla was, którzy mają idoli rockowych. Baw się z tych miłych dźwiękach muzyki rockowej, mocne rytmy i fajne dzwonki.

To niesamowite darmo Android aplikacja jest podzielony na dwie części. Pierwsza część obejmuje najnowsze dzwonki, które można zainstalować jako dzwonek lub przypisać fajne dzwonki do każdego z kontaktów! Następna sekcja zawiera niesamowite dźwięki sms i dźwięki powiadomień. Po odsłuchaniu wszystkich dzwonki i melodie można oddzielić najlepsze dzwonki do ulubionych folderów. Nie zapomnij użyć więcej przycisk apps, aby zobaczyć, co jeszcze oferujemy dla Ciebie i pamiętaj, aby zawsze mieć najlepsze dźwięki dla urządzenia z systemem Android!

Główne cechy:

Ustaw jako dzwonek

Asign do kontaktów

Wybierz ulubione

Ustaw jako dźwięk wiadomości, powiadomienia lub alarmu

Dźwięk używane w aplikacji są na licencji domeny publicznej i / lub kreatywny licencji Commons

Aplikacja jest testowana na wielu urządzeniach z systemem Android

— Muzyka i radio —

Nuevos Tonos De Rock

Download

Nuevos Tonos De Rock 1